Arnavutköy’de Hizmetinizdeyiz

Evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemizle sizlere kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaya çalıştığımız ilçelerden biri de Arnavutköy. Kuzeyinde Karadeniz, güneyinde de Sazlıdere Barajı bulunmaktadır. İstanbul’un ciğerleri tabir edilen ormanlık alanlara sahip olan Arnavutköy’ün çevresinde Boğazköy, Bolluca, Taşoluk, Haraççı gibi beldeler bulunmaktadır. Her geçen gün insanların yeni inşa alanları açtığı ilçenin nüfusu 300 binlere yaklaşmış durumda. Biz de evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz için ilçenin gelişimini yakından gözlemliyoruz ve gidişat gösteriyor ki Arnavutköy’ün çehresi önümüzdeki senelerde epey değişecek.

2008 yılında resmen ilçe olan Arnavutköy, Avrupa Yakası’nın yüzölçümü en büyük ilçelerinden biri haline gelmiştir. Bu genç ilçe çevresinde bulunan Boğazköy, Bolluca, Taşoluk, Haraççı, Durusu ve Hadımköy beldelerinin birleşiminden oluşturulmuştur.  Bunların yanı sıra Arnavutköy sahip olduğu su potansiyeli ile İstanbul’un bir çok ilçesini geride bırakmaktadır. Başta Durusu Gölü olmak üzere Sazlıdere Barajı ile kuzeyinde mesire yeri olarak kullanılan ve İstanbulluların hoşça vakit geçirebildiği irili ufaklı bir çok gölet bulunmaktadır. Yeşil alanları, piknik alanları, mesire yerleri ve ormanlarıyla Arnavutköy, İstanbulluların özellikle hafta sonları sıkça ziyaret ettiği yerlerin başında gelmektedir.

Gelin evinizi birlikte taşıyalım, nakliyeyi sıkıntılı bir süreç olmaktan çıkarıp sizlere huzurlu, mutlu bir süreç yaşatalım. Arnavutköy’de ve tüm İstanbul’da kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı nakliyeyi sizlere sunuyoruz. Unutmayın günün her saati bizimle iletişime geçebilirsiniz. Görüşmek üzere, hoşça kalın..