Boğazköy Evden Eve Nakliyat

Yeni bir yazıdan daha herkese merhaba. Sıcak yaz günleri siz İstanbulluları oldukça bunaltsa da biz sizlere içinizi ferahlatacak hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Kaliteli ve güvenilir taşımacılığı uygun fiyatlara sizinle buluşturuyoruz, İstanbul’un heryerinde, her zaman hizmet veriyoruz.

Evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz Arnavutköy’ün semtlerine ve tüm köylerine profesyonel ekiplerimizle ulaşıp eşyalarınızı itinayla taşıyoruz. Şimdi de biraz, uzun yıllardır taşımacılık yaptığımız semtlerden biri olan Boğazköy’den bahsedelim.

Boğazköy, İstanbul’un Arnavutköy ilçesine bağlı bir belde. Arnavutköy’ün aşırı büyümesi nedeniyle diğer beldeler ortaya çıkmıştır. Boğazköy de bunların en büyüğüdür. 6000 haneden oluşan beldenin 3 mahallesi bulunmaktadır. İstiklâl Mah., Merkez Mah., Atatürk Mah.

Daha önce Gaziosmanpaşa ilçesine bağlı bulunmakta olan Boğazköy tarihi bir mahalledir. Osmanlı döneminde başkent Edirne’ye gidilirken geçiş yolu olmuştur. Aynı zamanda bölge bir zamanlar esirler için hapis olarak da kullanılmıştır. Birçok tarihi yapı içeren Boğazköy’de, İstiklâl mahallesinde eski bir kilise de bulunmaktadır.

Boğazköy, Arnavutköy’ün nadide bir köşesi. Biz de siz değerli müşterilerimizin evlerini İstanbul’un bu güzel semtine taşımaktan büyük memnuniyet duyacağız ve sizlerin memnuniyetinden asla taviz vermeyeceğimize emin olabilirsiniz.

Bir başka yazıda görüşmek üzere.. Hoşçakalın.