Haraççı Evden Eve Nakliyat

Herkese selamlar.. Sıcaktan bunaldığımız şu günlerde hepinize, özellikle de taşınma telaşında olanlarımıza kolaylıklar diliyoruz. Biz de işimiz gereği bu günlerde çok yoğun bir tempoyla çalıştığımız için halinizden anlıyoruz ve evden eve nakliyat konusunda her türlü hizmeti sizlere sunduğumuzu da hatırlatmak istiyoruz.

Arnavutköy’den bahsetmeye devam ediyoruz.. Sektörde yirmi yılı aşan tecrübemizle siz değerli İstanbullulara hizmet verdiğimiz güzel ilçelerden biri olan Arnavutköy, irili ufaklı birçok yerleşim yerinden oluşuyor ve bunlardan önde gelenlerden biri de Haraççı.

Arnavutköy’ün en çok gelişme gösteren beldelerinden biri olan Haraççı özellikle Başbakanlık’a bağlı TOKİ’nin yaptırdığı villa ve konutlarla, İstanbul’un emlak konusunda parlayan yıldızı olmaya aday olarak görülen bir mahalle. Ayrıca Haraççı, İstanbul’a pek yakın sayılmasa da yakınında bulunan araç muayene istasyonu sebebiyle otomobil sahiplerinin yılda en az bir kere uğradığı bir yer.

Siz de Arnavutköy’de ve tüm İstanbul’da güvenle en hızlı şekilde taşınmak istiyorsanız bize 7/24 ulaşabilir, fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Bizler de sizin mutluluğunuzdan büyük onur duyarız.

Sağlıcakla kalın..