3. Havalimanı Etkisi

Herkese merhabalar.. İstanbul’un ilçelerine, semtlerine, mahalle ve sokaklarına yirmi yılı aşkın süredir emeğini veren, hayatını bu yolla kazanan ve müşterilerinin mutluluğu için çalışan bir ekibiz. Ancak bizim de gönlümüzde taht kuran birkaç ilçe var. Bunlardan biri de Arnavutköy.

Arnavutköy şimdilerde tabiri caizse uçuşa geçen emlak piyasasıyla gündemde. Bunun doğrudan sebebi ise dünya çapında dev bir proje olan 3. Havalimanı. Çalışmalarında büyük ilerlemenin kaydedildiği 3. Havalimanı’nın açılış tarihinin belli olmasıyla birlikte çevresindeki konut fiyatlarında ve kiralarında artış gerçekleşti.

Başbakan Binali Yıldırım’ın geçtiğimiz günlerde ziyaret gerçekleştirdiği 3. Havalimanı’nın açılış tarihi olarak 29 Ekim 2018 tarihi gösterildi. Havalimanı projesinin başlamışıyla birlikte bölge civarında birçok konut projesinin de çalışmalarına başlanmıştı. Öte yandan dünyanın en büyük havalimanı olma özelliği taşıyacak 3. Havalimanı’nın çevresindeki konutlarda büyük fiyat artışları gerçekleşti.

Çalışmaların hızla devam ettiği ve sona yaklaştığı 3. Havalimanı çevresindeki arsa ve konut sahiplerinin beklemeye geçtiği öğrenildi. Yoğun talebin olduğu bölgede yeterli konut kapasitesinin de olmayışı, bölgedeki konut ve kira fiyatlarında artışlara neden oldu. Uzmanlar, bölge civarında markalı konut projelerinin de hayata geçmesiyle konut, arsa ve kira fiyatlarında yüzde 30’luk bir artışın gerçekleşeceği uyarısında bulundu.

Sizler de bu değerli ilçede bir yer edinmek istiyorsanız taşınma işini bize bırakın. İçiniz rahat olsun, çünkü Alanur Nakliyat 20 yıl önce olduğu gibi bugün de sizlerin memnuniyeti için çalışıyor. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmeti bir arada siz değerli İstanbullulara sunmaya çalışıyor.

Haraççı Evden Eve Nakliyat

Herkese selamlar.. Sıcaktan bunaldığımız şu günlerde hepinize, özellikle de taşınma telaşında olanlarımıza kolaylıklar diliyoruz. Biz de işimiz gereği bu günlerde çok yoğun bir tempoyla çalıştığımız için halinizden anlıyoruz ve evden eve nakliyat konusunda her türlü hizmeti sizlere sunduğumuzu da hatırlatmak istiyoruz.

Arnavutköy’den bahsetmeye devam ediyoruz.. Sektörde yirmi yılı aşan tecrübemizle siz değerli İstanbullulara hizmet verdiğimiz güzel ilçelerden biri olan Arnavutköy, irili ufaklı birçok yerleşim yerinden oluşuyor ve bunlardan önde gelenlerden biri de Haraççı.

Arnavutköy’ün en çok gelişme gösteren beldelerinden biri olan Haraççı özellikle Başbakanlık’a bağlı TOKİ’nin yaptırdığı villa ve konutlarla, İstanbul’un emlak konusunda parlayan yıldızı olmaya aday olarak görülen bir mahalle. Ayrıca Haraççı, İstanbul’a pek yakın sayılmasa da yakınında bulunan araç muayene istasyonu sebebiyle otomobil sahiplerinin yılda en az bir kere uğradığı bir yer.

Siz de Arnavutköy’de ve tüm İstanbul’da güvenle en hızlı şekilde taşınmak istiyorsanız bize 7/24 ulaşabilir, fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Bizler de sizin mutluluğunuzdan büyük onur duyarız.

Sağlıcakla kalın..

Boğazköy Evden Eve Nakliyat

Yeni bir yazıdan daha herkese merhaba. Sıcak yaz günleri siz İstanbulluları oldukça bunaltsa da biz sizlere içinizi ferahlatacak hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Kaliteli ve güvenilir taşımacılığı uygun fiyatlara sizinle buluşturuyoruz, İstanbul’un heryerinde, her zaman hizmet veriyoruz.

Evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz Arnavutköy’ün semtlerine ve tüm köylerine profesyonel ekiplerimizle ulaşıp eşyalarınızı itinayla taşıyoruz. Şimdi de biraz, uzun yıllardır taşımacılık yaptığımız semtlerden biri olan Boğazköy’den bahsedelim.

Boğazköy, İstanbul’un Arnavutköy ilçesine bağlı bir belde. Arnavutköy’ün aşırı büyümesi nedeniyle diğer beldeler ortaya çıkmıştır. Boğazköy de bunların en büyüğüdür. 6000 haneden oluşan beldenin 3 mahallesi bulunmaktadır. İstiklâl Mah., Merkez Mah., Atatürk Mah.

Daha önce Gaziosmanpaşa ilçesine bağlı bulunmakta olan Boğazköy tarihi bir mahalledir. Osmanlı döneminde başkent Edirne’ye gidilirken geçiş yolu olmuştur. Aynı zamanda bölge bir zamanlar esirler için hapis olarak da kullanılmıştır. Birçok tarihi yapı içeren Boğazköy’de, İstiklâl mahallesinde eski bir kilise de bulunmaktadır.

Boğazköy, Arnavutköy’ün nadide bir köşesi. Biz de siz değerli müşterilerimizin evlerini İstanbul’un bu güzel semtine taşımaktan büyük memnuniyet duyacağız ve sizlerin memnuniyetinden asla taviz vermeyeceğimize emin olabilirsiniz.

Bir başka yazıda görüşmek üzere.. Hoşçakalın.

Arnavutköy’ün Semtleri

Yeni bir yazıdan daha herkese selamlar. Bugün Arnavutköy’ün semtlerinden bahsedelim istedik. Belirtmek isteriz ki tecrübeli ekiplerimiz İstanbul’daki tüm ilçeleri köşe bucak tanımakta ve kusursuz taşımacılık hizmetini sizlere sunmak için gayret etmekteler.

Arnavutköy, sakin ve daha çok kırsal olarak niteleyebileceğimiz yaşamıyla İstanbul’un birçok ilçesinden farklı bir profile sahip. İlçenin ana yapısını ise beş semt oluşturmakta. Bu semtler Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk ve merkeze bağlı köyler.

Önceden Gaziosmanpaşa’ya bağlı olan ama nüfus artışından dolayı Arnavutköy’e dahil edilen Boğazköy tarihi bir semt. Semtte Osmanlı zamanından izler görmek mümkün ve günümüzde tarım ve hayvancılıkla uğraşan insanlar da bulunmakta.

Haraççı, Arnavutköy’ün en çok gelişme gösteren beldelerden biridir. Özellikle Başbakanlık’a bağlı TOKİ’nin yaptırdığı villa ve konutlarla, İstanbul’un parlayan yıldızı olmaya aday bir mahalledir. Mahallinde bulunan araç muayene istasyonu sebebiyle otomobil sahiplerinin yılda en az bir kere uğradığı Haraççı, İstanbul şehir merkezine çok yakın sayılmamaktadır.

Genellikle villa tipi yerleşimin olduğu Bolluca ise Çevresindeki ormanlar sebebiyle İstanbul’un akciğerlerinden biridir. Bizi tercih eden birçok müşterimizin bulunduğu semt şehre uzak olsa da İETT otobüs seferleri mevcuttur.

Arnavutköy’ün ana hatlarını oluşturan Taşoluk ve merkez köylere de nakliyat hizmeti verdiğimiz hatırlatmak isteriz.

20 yılı aşkın deneyimimizle evden eve, işten işe nakliyatta ihtiyacınız olan herşey için bizimle iletişime geçin. Arnavutköy’de ve İstanbul’un her noktasında 7/24 hizmetinizdeyiz. Sağlıcakla kalın..